Oferta - Pełnia. Pracownia Rozwoju Osobistego

Oferta

Terapia indywidualna – może trwać od kilkunastu spotkań do kilku lat w zależności od tego, czy decydujesz się na pracę nad wyodrębnionym problemem (żałoba, kryzys w pracy bądź relacji itp.), czy też jesteś zainteresowana/ny głębszą pracą pozwalającą na poznanie siebie, ukierunkowaną na rozwój własnego potencjału i przekraczanie ograniczeń wyuczonych w procesie socjalizacji. To czas, w którym będziesz pogłębiała/ł umiejętność rozpoznania własnych potrzeb i zaspokajania ich. Będziesz miała/ł możliwość badania własnych emocji, przeżycia ich w bezpiecznych warunkach i rozwijania zdrowych sposobów wyrażania uczuć. Spotkania odbywają się zazwyczaj raz w tygodniu.
Cena: 120zł


Sesje pracy z ciałem – spotkania nastawione głownie na pracę z ciałem, wspierane pracą z ruchem, tańcem i wizualizacją. Pomocne przy objawach psychosomatycznych, słabym odczuwaniu własnego ciała, trudności w identyfikowaniu i przeżywaniu emocji.

Cena: 120 zł

 

Konsultacje – od jednego do trzech spotkań, które pomagają zdefiniować problem i określić obszary, w których klient potrzebuje pomocy. Dzięki nim możemy wybrać najskuteczniejszą formę pracy, ale również zdecydować czy chcemy współpracować ze sobą w ramach terapii.

Cena: 120 zł

Script logo